SMILLEBOY OFERTA WESELNA REFERENCJE


 

GALERIA MIEJSKA WE WROCLAWIU

GAZETA FAKT

To dopiero była impreza! Tańce, śpiewy i konkursy z nagrodami czekały w poniedziałek na chore dzieci z kliniki hematologii przy ul. Bujwida. A wszystko z okazji balu karnawałowego w klubie JAZZDA

Z twarzy małych pacjentów z kliniki przy ul. Bujwida nie znikał uśmiech. Poprzebierani w kolorowe stroje o godz. 14 rozpoczęli karnawałową zabawę. Podopieczni fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” chociaż na dwie godziny mogli opuścić szpitalne sale i wybrać się na Rynek. Dzięki inicjatywie klubu JAZZDA dzieci mogły spędzić niezapomniane chwile, bawiąc się przy najnowszych hitach serwowanych przez samego… Elvisa Presleya. Oczywiście mowa tu o klubowym DJ z agencji Smilleboy.pl.

źródło:https://www.fakt.pl/bal-karnawalowy-dla-malych-pacjentow-kliniki-przy-bujwida,artykuly,445183,1.html

GAZETA WROCLAWSKA

Mali pacjenci znajdujący się pod opieką fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” bawili się na balu karnawałowym we wrocławskim klubie Jazzda.
Klub Jazzda doskonale przygotował się na przyjęcie małych pacjentów. Muzyką zajął się DJ z Agencji Art&Music&Media Smilleboy.pl– Krzysztofa Kubów. Sami pracownicy klubu przebrali się za: Smoka, Spider Mana i kapitana Planety. Obecny był nawet sam Elvis Presley.

– Na początku każdy maluch otrzymał karnawałowe przebranie i już po chwili wszyscy stawili się na parkiecie, gotowi tańczyć Macarenę – opowiada Krzysia Gromada z fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – W przerwach w tańcu dzieci mogły pobawić się przy sztuczkach magicznych, robionych przez prawdziwego iluzjonistę, który pokazywał im lewitujące pierścionki czy znikające chusteczki.

Dla dzieci przygotowano także smakołyki, a więc ciasteczka, popcorn, kolorowe lizaki i pizzę.

Następna impreza odbędzie się najprawdopodobniej na Dzień Dziecka.

źródło: https://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3338129,wroclaw-zabawa-karnawalowa-dzieci-chorychraka,id,t.html#czytaj_dalej

PHOTO: NATALIA DOBRYSZYCKA

piknik-USPharmcia

Bal „Allegro”

 

Kontakt


Smilleboy Art&Music&Media

Managment

510 298 411