SMILLEBOY DJ


 

[soundcloud id=’39793667′]

[soundcloud id=’14055248′ playerType=’Mini’]

[soundcloud id=’14055330′ playerType=’Mini’]

[soundcloud id=’11407832′ playerType=’Mini’]

Smilleboy.pl  to projekt bardzo obszerny, który zawiera w sobie Dj, producentów, muzyków, wokalistów, muzyków sesyjnych (perkusista, saksofonista, skrzypek, wokalista). Oferta jaką proponuje nasz projekt jest ściśle związana z „show” na wysokim poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jako 100% satysfakcja Państwa firmy. Gwarantujemy w pełni profesjonalna obsługę estradowo-muzyczną. W naszym projekcie występuje połączenie odpowiednio wyselekcjonowanej bazy muzycznej z instrumentami granymi na żywo lub odpowiednio dobranym wokalistą. W naszym zakresie usług jest prowadzenie karaoke. Nasz wodzirej jest w stanie poprowadzić od „a…z” aukcję, imprezę firmową, posiada doświadczenie estradowe jako konferansjer. Współpracuję na stałe na eventach: PKO BP, Eurobank, Cerdit Agricole, Santader Bank, Allegro, IBM, Pyszne.PL, i wiele innych.
Wyzwanie jest czymś co nas mobilizuje do owocnej pracy dla Państwa. To wszystko co powstaje nie jest wyuczonym zawodem, tylko pasją, która płynie z naszego wnętrza i jest w pełni przełożona na Państwa satysfakcjonującą zabawę..
Smilleboy: DJ, Producent, Muzyk, Aranżer, Live Act, Wokalista
https://www.facebook.com/pages/Smilleboy
www.smilleboy.pl
Nazywam się Krzysztof Kubów, od 1989 roku pracuję w zawodzie Dj-a, która przerodziła się w pasję do dziś.  Udało mi się do tej pory odwiedzić jako dj wiele klubów w Polsce, i kilka w świecie. Do chwili obecnej jestem czynnym dj-em we Wrocławiu w klubach:
Maniana Cafe(latino, alternative pop, funk)
Letnia Scena Tatu ( Patio)- (club, rmb, rock)
Nagi Kamerdyner(acid jazz,polska muzyka rock i pop),
TATU (lounge&groove Latino, house),
i zagranicą : Tiitos Club ( Latino house ), Soho Club (Barcelona)(latino clasic&Latino House).
Muzyka, którą gram na imprezach ewoluowała przez wiele lat, bazuję na muzyce Latino klasycznych trendach i nowoczesnych brzmieniach. Dobrze się czuję w nowoczesnej muzyce klubowej (Disco House ,Sexy house), znam cały zakres muzyczny Pop, Old School i wiele innych. Preferuję delikatne wyszukane wokalne wykonania, remixy gdyż to było jest i będzie popularne. Swobodnie się czuję w pracy z mikrofonem. Od kilku lat produkuję utwory muzyczne. Współpracuję z zagranicznymi wytwórniami.
Rozpoznawalny jestem jako Smilleboy.
Doświadczenie muzyczne nabyłem podczas pracy w radiu. Byłem dziennikarzem muzycznym w kilku rozgłośniach radiowych RMFFM Opole, OK.!Kołobrzeg, Boss Radio.
Moja praca to moja pasja, wkładam w nią całego siebie. Produkt jaki powstaje z takiej mieszanki jest pełen radości, emocji i niezapomnianych wrażeń. Po prostu to kocham 🙂
Na scenie występowałem z takimi gwiazdami jak:
Tiesto(Tiesto On Tour ,Wrocław)2004
Raul Rincon(Praha, Fashion after Party)2006
Dj Ortzy(Miami USA , Klub Borneo) 2008
David Guetta(Praha Coke Part Tour) 2009
Otwarcie letniego sezonu (Summer Latin Track By Bacardi) (2010Barcelona Shoko Club)
Pete Heller (Barcelona,Fashion after Party) 2010
Heineken Festival Gdynia(West Stage & Vip Stage)2010
David Guetta(Moskwa Coke Part Tour) 2011
BORNEO CLUB in Miami(Floryda USA) 2011
Otwarcie letniego sezonu (Summer Latin Track By Bacardi) (2011Barcelona Shoko Club)
Heineken Festival Gdynia(Vip Stage)2011
Fashion Week New Season(After Party Mediolan)
Suport przed zespołem “Maleńczuka” Prohibicja 2011
„Made In Brasil” (2011 Pacha New York)
Smilleboy in The Mix(2011 Tito’s Club Mallorca)
Open Er (VIP STAGE) 2012
Open Er (VIP STAGE) 2013
Fashion Week(Mediolan 2013)Pete Heler,Bob Sinclar
Closing Party Summer 2013. Barcelona Beach Bar
Na stałe gram z Luciano Pardinim w Barcelonie(Shoko Club) (USA, rezydent PACHA KLUB NEW YORK)i Jerrym Roperro(Niemcy)
Dj Adamus, Mafia Mike, Toxi Noise,
Często jestem zapraszany na Fashion after Party w rożnych miejscach w kraju i w Europie.
Smilleboy to też nazwa, która zawiera producencki team, kompozytora i remixera. Współpracujemy z wieloma producentami/remi xerami Polskim Mathew Dwayne, Dave Bo, Shantel Moss, Dj Adamus , Dynamid Disco, Dj D`vision, Mafia Mike, Toxic Noise zagranicznymi Luciano Pardini(USA), Jerry te(NIEMCY), Dj Ortzy(USA). Z każdym rokiem lista partnerów powiększa się,  jesteśmy otwarci na propozycje innych producentów. W naszym zespole jest kilku sesyjnych muzyków i wokalistów. Posiadamy swojego realizatora dźwięku. Muzyka, która wychodzi z naszego studia, wyprzedza współczesne trendy muzyczne. Nowe wyzwania budzą energie i prowadzą do pozytywnie zaskakujących efektów końcowych. Współpracujemy także z zespołami Wet Fingers. Współpracuję na stałe z wytwórniami BMP REC.(SPAIN), LT REC.(USA).
 

Kontakt


Smilleboy Art&Music&Media

manager@smilleboy.pl

510 298 411