SMILLEBOY DJ


 

To projekt bardzo obszerny, który zawiera w sobie Dj, producentów, muzyków, wokalistów, muzyków sesyjnych(perkusista, saksofonista, skrzypka, wokalistów). Oferta jaka proponuje nasz projekt jest ściśle związany z „Show” na wysokim poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jako 100% satysfakcja Państwa firmy. Gwarantujemy w pełni profesjonalna obsługę estradowo-muzyczną. W naszym projekcie występuje połączenie odpowiednio wyselekcjonowanej bazy muzycznej z instrumentami granymi na żywo lub odpowiednio dobranym wokalistą. W naszym zakresie usług jest prowadzenie karaoke. Nasz wodzirej jest w stanie poprowadzić od a…z aukcje, imprezę firmową lub podobny event, posiada doświadczenie estradowe jako konferansjer. Współpracuje na stałe co roku na eventach (PKO BP, Eurobank, Cerdit Agricole, Santader Bank, Allegro,IBM, SII ,Deichmann i wiele innych) Wyzwanie jest czymś co nas mobilizuje do owocnej pracy dla Państwa. To wszystko co powstaje nie jest wyuczonym zawodem , tylko pasją , która płynie z naszego wnętrza i jest w pełni przełożona na Państwa satysfakcjonującą zabawę..

Smilleboy: DJ, Producent, Muzyk, Aranżer, Live Act, Wokalista

https://www.facebook.com/pages/Smilleboy

www.smilleboy.pl

Nazywam się Krzysztof Kubów. 1989 rok wtedy rozpocząłem zabawę w dj-a, która przerodziła się w pasję do dziś. Ale ogrom doświadczeń jakich zdobyłem przez długie lata przydatny jest w różnego typu eventach lub mniejszych pracach. Udało mi się do tej pory odwiedzić jako dj wiele klubów w Polsce, i kilka w Świecie. Do chwili obecnej jestem czynnym dj-em we Wrocławiu w klubach w których gram muzykę: Jazzda (hits 60’,70’,80’,90’), PRL (hity dekady Prl-u polskie i zagraniczne) Nagi Kamerdyner(acid jazz,polska muzyka rock i pop),Il’Gusto (lounge&Groove Latino), i zagranicą : Tiitos Club ( Latino house ), Soho Club (Barcelona)(latino clasic&Latino House).Muzyka która gram na imprezach ewoluowała przez wiele lat, bazuje teraz mocno na muzyce Latino klasycznych trendach i nowoczesnych brzmieniach. Dobrze się czuję też w nowoczesnej muzyce klubowej (Disco House ,Sexy house), znam dobrze muzykę (Pop, Old School i wiele innych).Preferuje delikatne wyszukane wokalne wykonania, remixy gdyż to było jest i będzie popularne. Nie mam problemu pracy z mikrofonem. Od kilku lat produkuje utwory muzyczne. Współpracuje z zagranicznymi wytwórniami. Rozpoznawalny jestem jako Smilleboy. Doświadczenie muzyczne też nabyłem podczas pracy w radiu. Byłem dziennikarzem muzycznym w kilku rozgłośniach radiowych (RMFFM Opole, OK.!Kołobrzeg, Boss Radio). Moja praca to moja pasja wkładam w nią całego siebie i nawet momentami dużo więcej. Produkt jak powstaje z takiej mieszanki jest pełen radości, emocji, niezapomnianych wrażeń. Po prostu kocham to. 🙂

Na scenie występowałem z takimi gwiazdami jak:

Tiesto(Tiesto On Tour ,Wrocław)2004

Raul Rincon(Praha, Fashion after Party)2006

Dj Ortzy(Miami USA , Klub Borneo) 2008

David Guetta(Praha Coke Part Tour) 2009

Otwarcie letniego sezonu (Summer Latin Track By Bacardi) (2010Barcelona Shoko Club)

Pete Heller (Barcelona,Fashion after Party) 2010

Heineken Festival Gdynia(West Stage & Vip Stage)2010

David Guetta(Moskwa Coke Part Tour) 2011

BORNEO CLUB in Miami(Floryda USA) 2011

Otwarcie letniego sezonu (Summer Latin Track By Bacardi) (2011Barcelona Shoko Club)

Heineken Festival Gdynia(Vip Stage)2011

Fashion Week New Season(After Party Mediolan)

Suport przed zespołem “Maleńczuka” Prohibicja 2011

„Made In Brasil” (2011 Pacha New York)

Smilleboy in The Mix(2011 Tito’s Club Mallorca)

Open Er (VIP STAGE) 2012

Open Er (VIP STAGE) 2013

Fashion Week(Mediolan 2013)Pete Heler,Bob Sinclar

Closing Party Summer 2013. Barcelona Beach Bar

Na stałe gram z Luciano Pardinim w Barcelonie(Shoko Club) (USA, rezydent PACHA KLUB NEW YORK)i Jerrym Roperro(Niemcy)

Dj Adamus, Mafia Mike, Toxi Noise,

Często jestem zapraszany na Fashion after Party w rożnych miejscach w kraju i w Europie.

Smilleboy to też nazwa, która zawiera producencki team , kompozytora i remixera. Współpracujemy z wieloma producentami/remi xerami Polskim Mathew Dwayne Dave Bo, Shantel Moss, Dj Adamus , Dynamid Disco, Dj D`vision, Mafia Mike, Toxic Noise zagranicznymi Luciano Pardini(USA), Jerry te(NIEMCY), Dj Ortzy(USA). Lista partnerów powiększa sie się, jesteśmy otwarci na propozycje innych producentów. W naszym zespole jest kilku sesyjnych\ muzyków i wokalistów. Posiadamy swojego realizatora dźwięku. Muzyka, która wychodzi z naszego studia, wyprzedza współczesne trendy muzyczne. Nowe wyzwania budzą energie i prowadzą do pozytywnie zaskakujących efektów końcowych. Współpracujemy także z zespołami Wet Fingers i grupą Afromental. Współpracuje na stałe z wytwórniami BMP REC.(SPAIN), LT REC.(USA).

 

Kontakt


Smilleboy Art&Music&Media

510-298-441